RR9Q+MF Efeler, Aydın
+90 544 811 99 91
bilgi@akademiden.com.tr

Çalışma Alanları

Akademiden Psikoloji Pedagoji

Çalışma Alanları

Akademiden Psikoloji Pedagoji sizlere arzu ettiğiniz her alanda hizmet vermektedir

Bireysel Danışmanlık

Bireysel danışmanlık, kişinin kendini tanıması, kişisel gücünü keşfedebilmesi, duygusal zorlanmalarının üstesinden gelebilmesi ve sağlıklı kararlar alabilmesi gibi konularda yardımcı olmayı amaçlayan bir danışmanlık hizmetidir.

Detaylı Bilgi
Ebeveyn Danışmanlığı

Ebeveyn Danışmanlığı, hamilelikten başlayarak ergenlik dönemi de dahil olmak üzere çocuklarınızın büyüme sürecinde onları sağlıklı bir biçimde yetiştirmenize yardımcı olmak maksadıyla yapılan danışmanlık türüdür.

Detaylı Bilgi
Çocuk ve Ergen Danışmanlığı

Büyüme sürecinde duygusal, zihinsel ya da davranışsal sorunlar yaşayan çocuk ve ergenlerle bire bir yürütülen danışmanlık hizmetidir.Çocuk ve ergen danışmanlığında tespit edilen sorunların altında yatan psikolojik rahatsızlıklara odaklanılır.

Detaylı Bilgi
Oyun Terapisi

Oyun terapisi çocukların mutlu, sağlıklı ve uyumlu bir şekilde yaşamalarını hedefleyen gelişimsel bir terapi şeklidir. Oyun terapisi, oyunla çocuğun kendini ifade edebilmesi için doğal ortamda bulunma temeline dayanır.

Detaylı Bilgi
Evlilik Danışmanlığı

Çift ve evlilik danışmanlığı, çiftlerin ilişki süreçlerinde ortaya çıkan çeşitli sorun ve aşılamayan noktaları anlama, çözme ve aralarındaki ilişkiyi geliştirmelerine yönelik  gerçekleştirilen bir danışmanlık hizmetidir.

Detaylı Bilgi
Cinsel Terapi

Cinsel terapi uygulamalarında cinsel sorunlar yaşayan kişilerden terapi esnasında fiziksel temasta bulunmaları beklenmez, konuşma terapisi kullanılarak sorunların kaynağına inilmeye çalışılır.

Detaylı Bilgi

Bizimle İletişime Geçin

Bilgi almak istediğiniz hizmet ilgili kayıt oluşturun, danışmanlarımız sizi arayıp bilgilendirsin.